Deepcool LS720 S Digital Liquid CPU Cooler Zero Dark Deepcool
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-LS720-BKNNMM-G-1
- Saadavus: 5
-
117€
Deepcool LS720 S Digital Liquid CPU Cooler Zero Dark Deepcool
| All | |
| Brutokaal | 1.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 556 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: deepcool ls720 s digital liquid cpu cooler zero dark deepcool, r-ls720-bknnmm-g-1, deepcool, jahutused

